+38 097 519 44 55

Меблi Pop-Art

В деяких випадках меблі під замовлення - оптимальне рішення, якщо стандартний виріб не підходить для квартири або будинку. Виробник виготовляє вибраний товар із заданими розмірами і у вибраному замовником кольорі. Для любителів мінімалізму і екстравагантного інтер'єру меблі в стилі Піп Арт буде одним з кращих варіантів. Як правило, це вироби з яскравою оббивкою і мінімумом деталей.

Лідируюче місце серед виготівників по індивідуальному замовленню займає компанія «Етюд». Продукція від компанії відрізняється наступними характеристиками:

  • Функціональність. Меблі повинні не лише відмінно підходити по габаритах, але і бути комфортною у використанні. Під час складання усіх деталей використовуються якісні комплектуючі.
  • Різноманітність колірних варіацій. Досить часто клієнти вирішують виготовити меблі під замовлення Вінниця, у тому випадку, коли в приміщенні вже є інші меблі але в кімнаті бракує певних виробів, а серед фабричної продукції немає відповідного варіанту за кольором.
  • Висока якість матеріалів. Меблі Pop - Art під замовлення Вінниця прослужить своїм власникам довгий період часу. Також залежно від побажань можна встановити необхідну кількість поличок, підставку під телевізор, місця для зберігання речей.

Меблі в стилі Pop - Art під замовлення – це ідеальне рішення для нестандартних приміщень або для реалізації власних дизайнерських ідей.

Красиві і романтичні спальні, стильні і умиротворяючі дитячі, фкнкциональные передпокої, і все це помножене на якість і розділене на розуміння бажань клента!

Error...

Please, enter a valid value

Please, enter a valid value